Souhlas se zpracováním osobních údajů - Kosmetika Dolce Vita
15006
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15006,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním svých osobních údajů poskytnutých Gabriele Slováčkové – Kosmetika Dolce Vita, se sídlem Dvořákova 1140, 698 01 Veselí nad Moravou IČ: 887 09 205 pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. 

  • Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle Gabriele Slováčkové – Kosmetika Dolce Vita informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity Gabrielou Slováčkovou – Kosmetika Dolce Vita pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu Gabrielou Slováčkovou – Kosmetika Dolce Vita. 

  • Prohlášení správce osobních údajů

Gabriela Slováčková – Kosmetika Dolce Vita prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.